جشن عاطفه ها ۳ دی ماه ۱۳۹۴

توسط اصغر نظری

جشن عاطفه ها و میزبانی گروه کوهنوردی کمتال از کانون محترم دستهای مهربان در تاریخ 3 دی ماه 1394

شرکت کنندگان برنامه: 90 نفر میهمانان بزرگوار از کانون دستهای مهربان، گروه محترم نمایشی بیرباخش، اساتید گروه کمتال آقایان حاج سیامک سامع سردرودی، حاج صمد براتی، حاج محمود عظیمی، حاج محمود مایانی، حاج احمد مالکی، حاج ابراهیم مهران نیا، آقای رحیم علیزاده، آقای افسر دلیر، آقای حسنپور و ...

گزارش برنامه:    طبق هماهنگی های قبلی رأس ساعت 10:00 صبح، میهمانان کانون، شامل مربیان و سرپرستان بهمراه کودکان بی سرپرست با شادی و نشاط وصف ناپذیر وارد محوطه کتابخانه ملی سردرود شدند و اساتید بزرگوار گروه کمتال به پیشوازشان شتافتند. پس از راهنمای به محل سالن اجتماعات کتابخانه همگی در صندلیها مستقر شده و برنامه با تلاوت آیات کلام الله مجید آغاز گردید. آنگاه جناب آقای مهران نیا با عرض خیر مقدم خدمت میهمانان و حضار گرامی از منزلت و شأن مربی گری در کانونهای مهر و عاطفه سخنرانی نموده و از اهداف مقدس گروه کوهنوردی کمتال در برگزاری چنین جشنها و برنامه ها همچنین بازدید از آسایشگاه ها یا سالمندان و شرکت در برنامه های نیکوکاری و خداپسندانه که با اولویت جدی در کنار امر ورزش و سلامتی و جهت ادای فریضه شکرگذاری نعمت صحت و سلامتی بوده اند، سخنانی ایراد نمودند.

 

   

در ادامه آقای فرجی مسئول محترم کانون ضمن تشکر از حضار گزارشی از فعالیتهای کانون و برنامه های جاری و آتی ارائه نمودند. که با تشویق حاضرین نوبت به برنامه مسابقه از میان کودکان مدعو رسید. سپس مسابقه دیگری بصورت عملی و شادابی آفرین (ماست خوری با چشم بسته) اجراء شده که شور مضاعفی به برنامه بخشید. آنگاه با معرفی مجری، برنامه گروه فاخر نمایش بیرباخش با اجرای نمایش طنز " یرآلما یومورتا " لبخند ملیحی بر لبهای خسته کودکان نشاند. بعد از اتمام برنامه جنگ و شادی ، تمام میهمانان با حضور در غذاخوری باغچه سبز به میزبانی گروه کوهنوردی کمتال از سفره اطعام و پربرکت الهی متنعم شدند.

         

جا دارد از مسئولین محترم رستوران باغچه سبز سردرود که با آغوش باز و تلاش مضاعف پذیرائی شایسته ای از گروه و میهمانان محترمش ارائه نمودند، سپاسگزاری کنیم.

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه