همایش مهرخلجانی

توسط روابط عمومی گروه

=====================================

همایش مهر خلجانی

نامی که به ذهنم رسید برای این برنامه انتخاب نمودم که چیزی جز مهر و محبت و صمیمیت درون گروهی نمی توان نامید 

صمیمیت اعضای محترم گروه کمتال روز بروز فرونی دارد و همگان را مجذوب خود نموده است بزرگواری سرپرست محترم گروه و سایر گردانندگان و پیشکسوتان محترم موجب اشتیاق عزیزان به برگزاری برنامه های شاد مفرح و نشاط انگیز برای همنوردان می شود. که بصورت خودجوش و افتخاری از عزیزان همنورد خود برای دورهم بودن و داشتن لحظات خاطره انگیز دعوت می نمایند.

این بار نوبت علی آقای گل که همیشه زحمت رانندگی مینی بوس را برای سفر به نقاط دور و نزدیک و اجرای برنامه های مدون گروه تقبل می نمایند. رسید ایشان صادقانه و با آغوش باز ضمن دعوت از دوستان برای حضور در منزل و صرف شام ابتکار جالب دیگری نیز داشتن و آن اینکه همگی را به استفاده از حمام سنتی و عمومی شهر خلجان دعوت نمودند که لذت کنارهم بودن را صد چندان نمود.

عزیزان همنورد با هماهنگی قبلی ساعت 20:00 مورخ 20 بهمن ماه 94 در محل قرار همیشگی یعنی مخابرات سردرود دورهم جمع شده و بسمت خلجان حرکت نمودیم

ابتدا با حضور در حمام خلجان و استحمام جمعی لحظات شاد و مفرحی کنار هم گذرانده سپس برای صرف شام و دیگر برنامه ها راهی منزل جناب آقای علی مجدی پور شدند.

شام را با پذیرایی عالی علی آقا صرف نمودیم وقتی برنامه شروع شد متوجه شدیم جناب آقای صفایی برای هرچه شادتر اجرا شدن برنامه یک نفر را با خود دعوت کرده بود ایشان هم زحمت کشیده و سنگ تمام گذاشتند و با اجرای ترانه و آواز خوانی و برنامه های شاد مسرت بخش شب بیادماندنی گروه شدند.

از همه دوستان بخاطر ایجاد و حفظ این همه صمیمیت و یکرنگی سپاسگزاریم.

 بامید روزهای شاد سلامت و موفقیتهای روز افزون و آرزوی ساماندهی برنامه های هیئت کوهنوردی سردود با ایجاد تغییرات عمده و چشمگیر و ملحق شدن دیگر عزیزان کوهنورد شهرمان به این جمع صمیمی و با انگیزه  

 

بازگشت

افزودن یک دیدگاه