افطاری در خدمت بچه های بهزیستی

توسط روابط عمومی گروه

امسال نیز بحول و قوه الهی و بمناسبت ایام پرفیض میهمانی خدا و به شکرانه سلامتی و اجرای موفق صعودهای باشگاه طی یک ساله گذشته افتخار میزبانی و گشودن سفره افطاری برای کودکان تحت حمایت بهزیستی 180 نفر در روز 9 خردادماه فراهم شد.

در این مراسم باشکوه که با حضور بزرگانی چون جناب آقای دکتر شهرتی فر معاونت محترم سیاسی امنیتی استانداری تبریزدر دروه قبل، جناب آقای مهندس نظامی ریاست محترم شهرداری شهر جدید سهند آقای دکتر داداش زاده رئیس بهزیستی شهرستان سردرود و حومه و جناب آقای عباسی پیشکسوت و مددکار سرشناس استان و جناب آقای علیزاده از شهرداری سهند رونق و اعتبار خاصی یافته بود، ابتدا با فرارسیدن لحظات ملکوتی اذان و افطار 25 مین روز ماه مبارک رمضان، برنامه پدیرایی افطاری و سپس شام برای حضار و میهمانان گرامی مراسم آغاز گردید. در ادامه گروه های تئاتر و موسیقی بیرباخش و گروه یاغش و هنرمندی خواننده های جوان جنگ بسیار شاد و سرگرم کننده برای کودکان تحت حمایت بهزسیتی اجراء شد که با استقبال بی نظیر و زاید الوصف بچه ها و بزرگان حاضر مواجه گردید. و شبی بسیار خاطره انگیز را در دفتر خاطرات این عزیزان به ثبت رسید.

جا دارد در اینجا از خیرین عزیز و همنوردان بزرگوار که همواره برای چنین امور خیر پیشقدم بوده و مشوق خادمین خود بوده اند و این بار نیز با مساعدتهای خود باعث رونق و عظمت این مراسم خاطره انگیز و یادگاری برای میهمانان عزیزمان را فراهم نمودند ازطرف مسئولین باشگاه و ریاست بهزیستی و مدعووین گرامی بینهایت تقدیر و تشکر را اعلام می نماییم.

بازگشت

افزودن یک دیدگاه