باشگاه کمتال

توسط روابط عمومی گروه

جشن تاسیس باشگاه کوهنوردی کمتال سردرود

در آستانه ولادت باسعادت حضرت صدیقه کبری فاطمه الزهراء (ع) و به مناسبت هفتمین سالگرد فعالیت گروه کوهنوردی کمتال که مقارن با ارتقاء گروه کمتال به باشگاه کوهنوردی کمتال سردرود شده است به همت سرپرست و مدیریت محترم باشگاه جشن باشکوهی در محل ویلای سامع برگزار گردید.

در این جشن میهمانان گرامی جناب آقایان بیگی دبیر محترم هیئت کوهنوردی استان آذربایجانشرقی و آقای سیدی رئیس محترم هیئت کوهنوردی شهرستان تبریز، و آقایان  ستارفروغ، فرهودی و عکاکی بترتیب مسئول کمیته هیمالیانوردی، کارشناس امور باشگاهی استان و شهرتبریز، از هیئت کوهنوردی شهرستان سردرود آقای علی ابراهیمی ریاست محترم هیئت و جمعی از کوهنوردان و مسئولین گروه های کوهنوردی سردرود ی، از گروه کوهنوردی افق تبریز آقایان داداش زاده، مهندس نجفی و آقای نریمانی (مدیر محترم گروه) و از همچنین هیمالیانوردان عزیز و همنوردان استاد عظیم قیچی ساز آقایان مهدی قلیپور و سعید میرزایی با قبول دعوت و تشریف فرمایی خود گرمی بخش و رونق جشن را افزودند و افتخار دادند.

در ابتدای برنامه جناب آقای حاج اسماعیل عباسی سرپرست مردمی و خونگرم باشگاه کمتال با خیر مقدم به میهمانان و همه مدعوین و حضار گرامی از قبول دعوت و تشریف فرمایی ایشان تشکر نموده و سپس آقای حاج ابراهیم مهران نیا پس از سلام وخیر مقدم هدف برپایی جشن را عنوان نموده و برنامه های جشن را اعلام و به معرفی حضار و میهمانان عزیز پرداختند که با تشویق حاضرین همراه گردید.

در ادامه گروه موسیقی --- با اجرای برنامه شاد و موسیقی آذربایجانی جشن را آغاز نمودند. اندکی بعد نوبت پذیرایی و صرف شام رسید و پس از آن ابتدا آقای سیدیان به نمایندگی هیئت محترم کوهنوردی استان با ایراد مطالبی ضمن تقدیر از زحمات دست اندرکاران و زحمت کشان کوهنوردی کمتال سردرود و یاد آوری ارتباط و آشنایی با فعالیتهای این گروه از برنامه ها و فعالیتهای چشمگیر کمتال طی سنوات گذشته تقدیر نموده و آرزوی موفقیتهای روزافزون کمتال را در قالب باشگاه کوهنوردی از درگاه الهی ابراز داشتند.

در ادامه آقای سعید میرزایی، هیمالیا نورد سخت کوش و اسطوره کوهنوردی کشور با بیان خاطره، یکی از صعودهای خود و شرایط بحرانی پیش آمده جمع حاضر را تهییج نموده و موجب تشویق ایشان شدند.

برنامه با جشن و شادی ادامه یافت و نهایتا با گرفتن عکس یادگاری و خوش و بش دوستانه و صمیمی به خاتمه برنامه رسیدیم.

جا دارد تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم بابت زحمات و میزبانی سرپرست محترم باشگاه جناب آقای عباسی و همچنین جناب آقای سامع که ویلای اختصاصی خود را همیشه در اختیار باشگاه و همنوردان و کوهنوردان قرار داده اند.

حضور مسئول محترم گروه تلگرامی گوزل سردری جناب آقای فداکار که زحمت پوشش خبری و اطلاع رسانی فعالیتهای ویژه کمتال را در گروه اجتماعی گوزل سردری بر عهده دارند.      جای تقدیر ویژه دارد

بازگشت

افزودن یک دیدگاه