جشن سالگرد تاسیس گروه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

توسط روابط عمومی گروه

به همت جناب آقایان حاج سیامک سامع و علی زینالنژاد و به میزبانی جناب آقای زینالنژاد که طی ماه بهمن زادروز این بزرگواران و مقارن با سالگرد تاسیس گروه کمتال بود، جشن بزرگی ترتیب داده شد و باحضور تعداد حدودا 80 نفر از همنوردان و همشهریان و هنرمندان شهر سردرود برگزار گردید.

جشنی که سرشار از مهر و محبت و صمیمیت و صداقت و یکدلی بود. برنامه راس ساعت 9:30 پنجشنبه 29 بهمن ماه 1394 آغاز گردید. در ابتدا حاج آقای عباسی ضمن خوش آمد گوئی و عرض خیر مقدم به حضار محترم از قبول دعوت و تشریف فرمایی ایشان تقدیر نمود. سپس با بیان اشعاری در مدح کوه و کوهنوردی بزبان آذری حال و هوای جشن را کوهنوردی کردند. و میهمانان به وجد آمده و تشویق نمودند. آنگاه از جناب اقای ناصر صفایی بعنوان عضو گروه و استاد امور امداد و نجات در سطح کشوری تقاضا شد سخنانی ایراد نمایند. آقای صفایی پس از عرض ارادت نسبت به گروه فعال و صمیمی کمتال مجددا بخشی از خاطرات و تجربیات خود در برنامه های اتفاقات و صوانح کوهستان و آموزشهای ضروری برای پیشگیری از وقوع چنین حوادثی را بیان داشتند. ایشان نیز مورد تشویق جمع قرار گرفتند.

در ادامه نوبت به برنامه شاد موسیقی و حرکات نمایشی و موزون همنوردان رسید که با هنرمندی جناب آقای مهندس...... (گیتاریست) و اجرای همنورد عزیز جناب آقای عبدلعلی نوروزی محفل دوستان را گرمی و صفای خاصی دادند.

ساعتی بعد نوبت پذیرائی میوه و شیرینی توسط میزبان جناب آقای زینالنژاد رسید که ایشان سنگ تمام گذاشتند و انواع با میوه ها بهمراه شیرینی خاص و .... پذیرای میهمانان بودند.

در این قسمت برنامه جناب حاج آقا عباسی ضمن تمجید از هنرمندان صنعت زیبای تابلوفرش سردرود و با عرض خیر مقدم حضور اساتید این هنر شهر من جمله جناب آقای صحتی، از جایگاه ویژه و جهانی صنعت تابلو فرش سردرود  مطالبی عرض نمودند و آرزوی توفیق روز افزون برای هنرمندان کردند.

لازم است یاد کنیم از بزرگوار دیگری بنام جناب آقای ............ که با تعریف خاطرات طنز و هنرمندی ویژه خود شادی و مسرت جشن را چندین برابر نمودند. همچنین هنرمند عکاس و همنورد عزیز جناب آقای بابک سامع که امشب نیز زحمت ثبت خاطرات شیرین و لحظاط جشن گروه را کشیده و تصاویر ناب و هنرمندانه از جشن تهیه نمودند

.

صمیمیت اعضای محترم گروه کمتال روز بروز فرونی دارد و همگان را مجذوب خود نموده است بزرگواری سرپرست محترم گروه و سایر گردانندگان و پیشکسوتان محترم موجب اشتیاق عزیزان به برگزاری برنامه های شاد مفرح و نشاط انگیز برای همنوردان می شود. که بصورت خودجوش و افتخاری از عزیزان همنورد خود برای دورهم بودن و داشتن لحظات خاطره انگیز دعوت می نمایند...

از همه دوستان بخاطر ایجاد و حفظ این همه صمیمیت و یکرنگی سپاسگزاریم.

 بامید روزهای شاد سلامت و موفقیتهای روز افزون و آرزوی ساماندهی برنامه های هیئت کوهنوردی سردود با ایجاد تغییرات عمده و چشمگیر و ملحق شدن دیگر عزیزان کوهنورد شهرمان به این جمع صمیمی و با انگیزه  

بازگشت

افزودن یک دیدگاه