گزارش صعودها

توسط اصغر نظری

رصدخانه زینجناب ۲ بهمن ۱۳۹۴

روستای زینجناب تبریز از آخمقیه (شهرک شهید چمران) حدود ۴۰ دقیقه فاصله دارد. از آخمقیه که می گذریم به یک سه راهی می رسیم که مستقیم به زیارتگاه سید محمدآقا و روستای کرجان می رسد و در سمت راست را بالای کوه (بلندی) مستقر می باشد و زیارتگاه (سیاهپوش) در آن طرف روستا قرار دارد.

بیشتر بخوانید ...

توسط اصغر نظری

کوه قبله داغی ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۴

 قیبله داغی آذرشهر
برنامه این هفته به مناسبت تولد نازنین دختر همنورد عزیزمان جناب آقای علی زینالنژاد برنامه ریزی گردید.

بیشتر بخوانید ...

توسط اصغر نظری

ورنق ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۴

توسط اصغر نظری

کوه میشو ۱۱ دی‌ماه ۱۳۹۴

انرژی صعود، انرژی فرود و انرژی ذخیره و در هنگام حركت، گامی ثابت و یكنواخت را بردارید،‌ به طوری كه بتوانید ساعت ها آن را حفظ كنید بدون آنكه توقفی داشته باشید یا بدنتان عرق كند.
3- در سر بالایی از تند رفتن خودداری كنید، در شیبهای تند در موقع بالا رفتن و حتی پایین آمدن با قدمهای كوتاه و به صورت مارپیچ حركت كنید

بیشتر بخوانید ...

توسط اصغر نظری

سردرود - اسفهلان ۴ دی‌ماه ۱۳۹۴

برنامه ورزش صبحگاهی با شرکت آقایان حاج سیامک سامع, آقای محمود عظیمی, آقای رحیم علیزاده و آقای بهرام قابل نژاد در تاریخ 4 دی ماه 1394 انجام گرفت.

بیشتر بخوانید ...

توسط اصغر نظری

مره‌خونی به امامزاده کرجان ۲۷ آذر ۱۳۹۴

شرکت کنندگان آقایان حاج اسماعیل عباسی، حاج سیامک سامع سردرودی، حاج صمد براتی، حاج ابراهیم مهران نیا، محمود عظیمی، عبدالله مالکی، عبدالله نوروزی، ، حسن افسر دلیری، عزیز حسنپور، رحیم علیزاده، بهرام قابلنژاد، علی طرزخوش، و میهمان

بیشتر بخوانید ...

توسط اصغر نظری

آبشار ماهاران - هادی‌شهر ۲۹ آبان ۱۳۹۴

در اینجا لازم و ضروریست به تمامی کوهنوردان عزیز توصیه اکید نماییم در چنین مواردی هرگز سعی نکنند تا از مسیرهای شیبدار و خیس و لغزنده زیر آبشار یا مسیرهای سنگلاخی و صخره ای جریان آبهای رودخانه آبشارها و یا چشمه ها عبور کنند تا خدای ناکرده دچار مصدومیت مشابه نشوند

بیشتر بخوانید ...

توسط اصغر نظری

کوه شیورجوتباجلار ۲۲ آبان ۱۳۹۴

.ه آثار آن تا دهه هاي اخير برقرار بوده که اکنون از بين رفته و تنها سنگ زيرين آن که قطعه سنگ بزرگي است، نشيمنگاه سال خوردگان و جوانان روستاست، به يادگار مانده است. در شرق زندآباد نيز تپه ي تقريباً بلند به نام شيداگاه وجود دارد.

بیشتر بخوانید ...

توسط اصغر نظری

آبشار هرگلان ۱۵ آبان ۱۳۹۴

پس از طی مسیر بسیار زیبا و سرسبز از کنار روستاهای خانیان، صومعه، زاویه، نجرق، بارازلو، قوزولجه و یایچی بالاخره ساعت 9:30 را نشان می داد که به روستای زیبای هرگلان رسیدیم. روستایی با طبیعت زیبا، محیطی بسیار دلنشین و مردمانی فوق العاده مهمان نواز و ساده و صمیمی در هوایی مطبوع از نمناکی باران پاییزی، که خستگی راه را زدوده و مژده اجرای برنامه صعود مفرح و خاطره انگیز را می داد.

بیشتر بخوانید ...